KALIPHANE

Kalıp üretim tesisimizde ihtiyaç duyulabilecek tüm makinalarımız mevcuttur . Makina teknolojileri konusunda bugüne kadar yaptığımız yatırımlar şirketimizi hep daha ileriye taşımıştır. Kaya Kalıp ve Plastik makinalardan rijit ve kesin sonuç alabilmesi için tüm makinalarını son teknolojiye göre donatmış , deneyimli ve kendi alanında profesyonel ar-ge bölümü ile teknolojiyi birleştirmiştir . Dolayısıyla ürün kalitesinde yüksek normları ve dinamik iş bitirme becerisini elde etmiştir . Kalıphane bölümümüz, kalıbın üretim ömrünü artırmak, ekonomik ve hızlı üretim imkanlarını yaratabilmek için Tasarım ve imalat aşamasında, Hypermill, Mastercam, Solidworks Premium ve Akış analiz programı Solidworks Plastics gibi teknolojiler kullanarak hizmet verir.Üretimini yapmakta olduğumuz kalıpların ve  yapımı düşünülen muhtelif ürünlerin sıfırdan tasarımları tarafımızdan yapılıp ihtiyaca göre komple proje üstlenilebilinir.

 

Kaya Plastik’in deneyimli kadrosundan oluşan kalıp üretim ekibi; plastik enjeksiyon kalıp kalitesinin, elde edilmek istenen ürünün kalitesiyle doğru orantılı olduğu anlayışını benimseyerek çalışır.

Ekibimiz, tüm aşamalarda müşterileriyle diyalog halinde olarak, isteklere uygun şekilde tasarımın yapılmasıyla süreci tamamlamış olur.

26 yıllık kalıpçılık deneyimiyle, yaptığı kalıpların her zaman arkasında olma garantisi veren Kaya Plastik, müşterilerine satış sonrası; tamir ve bakım gibi konularda hızlı geri dönüşler yapar.